93a7c619899d90146f79eef42983cf6948375d4b
top of page

"Пелюсткова магія"-ексклюзивна авторська продукція,створена за унікальними рецептами!

"Пелюсткова магія"-це сім'я та традиції.

Натуральна косметика Пелюсткова магія

Ми Лілія і Анастасія (мама та донька) – саме ми засновниці, ідеологи та, водночас, найсуворіші користувачі косметики "Пелюсткова магія".

Косметика "Пелюсткова магія" створена, щоб зробити догляд за шкірою обличчя, тіла і волоссям одночасно простим,ефективним і безпечним. Ці три ключові умови ми ставимо перед кожним засобом, створеним на нашій beauty-кухні. Ми постійно досліджуємо і розвиваємося, в числі перших дізнаючись про найсучасніші біотехнології і компоненти косметики, щоб потім впроваджуючи ті з них, в дії яких ми переконалися.

Продукти Пелюсткової магії ви не знайдете на полицях магазинів:це натуральна косметика ручного виробництва,яка виробляється невиликими партіями, і ми навмисно зберігаємо невеликі обсяги виробництва, щоб залишатися незалежними і мобільними, швидко реагувати на запити і постійно покращувати наші продукти, застосовуючи найновіші активні інгредієнти,постійно удосконалюючи формули косметичних засобів. У цьому сенсі ми куди гнучкіші і швидші за велики косметичні бренди, але й максимально уважні до бездоганності кожного нашого продукту. 

Наші вироби відображають нас, наші почуття, наше життя.Ми цінуємо сімейні традиції, затишок, сімейність.Ми створюємо не просто вироби, ми створюємо ароматні емоції, від яких мурашки щастя, як у дитинстві.

 

Наші формули – це синтез натуральних і високотехнологічних інгредієнтів, продумані формули і прості, зрозумілі і зручні засоби, які дозволяють легко, приємно і ефективно доглядати за собою, не забираючи зайвого часу і приносячи відчутний і тривалий ефект.

 

З чого почати знайомство з "Пелюстковою магією" :

  • Загляньте в розділ «Сироватки»

  • Розділ "Креми"– тут

  • Блог про красу – тут

  • Всі наші новинки, спеціальні пропозиції та корисні рекомендації по догляду – в наших соціальних мережах

Головні цінності,закладені в основу нашого бренду "Пелюсткова магія"-це високі стандарти якості,екологічність та душевність.Створюючи вручну наші продукти,ми даруємо особливі емоції,відчуття щастя та особливої радості,як у дитинстві. 

eb5a1d692a3ef5fe413b2de97257f50c (1).jpg

Дбаючи про вашу красу

Усі компоненти косметики відповідають якості та купуються у надійних постачальників із Європи (Греція,Франція),Англія та Україна.

Кожен наш рецепт ретельно перевірено.

Ми беремо участь у  спеціалізованих семінарах,охоче вивчаємо тематичну літературу,продовжуємо вдосканавлювати якість нашої продукції.

Запрошуйте ваших друзів відвідати  на нашому сайті Блог про красу.Діліться секретами краси,здоров'я та молодості з близькими,адже це так чудово!

У вас є питання? Отримайте консультацію безкоштовно! Напишіть нам СЮДИ або у

Viber:+38 (050) 83 83 444; +38(050)26 47 417

                         

bottom of page