93a7c619899d90146f79eef42983cf6948375d4b
top of page

Ми Лілія та Анастасія, мама та донька.

Ми створили Пелюсткову магію, наповнену любов'ю та увагою до деталей, з метою надати користувачеві  найефективніші натуральні засоби для догляду за обличчям, тілом, волоссям. 

Наш фізіологічний підхід до системи догляду  охоплює більше ніж просто створення косметичних засобів для естетичної краси. Це глибокий догляд, який природа може запропонувати із натуральних, органічних компонентів найвищої категорії.

Ми розуміємо, що наше тіло, обличчя та волосся мають свої унікальні потреби і саме тому продукти Пелюсткової магії спрямовані на збереження, допомогу, посилення природних процесів, що відбуваються в організмі.Засоби Пелюсткової сагії створені на деталізованих знаннях про потреби тіла, які працюють у гармонії з його унікальністю.

Для якісного, натурального догляду не потрібно ставати професійним експертом. Ми втілили в Пелюсткову магію справжній фізіологічний підхід до догляду, спрямований на допомогу користувачеві залишатися в гармонії з власним тілом або повернути втрачений шляхетний баланс.

Наша місія  – забезпечити клієнта засобами для догляду, які вирізняються своєю натуральністю та ефективністю, саме .

Для збереження максимальної користі природної сили та ефективності використання засобів догляду Пелюсткова магія реалізує продукцію індивідуально на замовлення кожному клієнту. Консервуюча система максимально толерантна до фізіологічних процесів нашого тіла та не вибудовувалася для річних термінів зберігання, очікувань покупця на вітрині магазину. Це кропітка праця, але шляхом неї досягається найвищий рівень кінцевої продукції!

Приєднуйтесь до нашої системи догляду, де природа, краса та комфорт –  одне ціле!

.

  • Ласкаво просимо у світ Пелюсткової магії – вашого найкращого вибору у натуральній косметиці!

  • Пелюсткова магія – інтернет магазин авторської натуральної косметики класу Люкс, найвищих стандартів якості та натуральності у кожному продукті.

  • Наша мета – максимум натуральності, якості, ефективності у кожному засобі. Доступність тим, хто піклується про своє здоров'я та красу!

  • У виробництві використовуємо натуральні та органічні, найвищої якості рослинні олії, екстракти, витяжки, гідролати, настої, ефіри та низку інших інгредієнтів. Ми не маємо нафтохімії, агресивних ПАР, сульфатів, парабенів, формальдегідів, синтетичних ароматизаторів, що складають тваринного походження – щоб надати користувачеві найкращий результат та зберегти ефективність, цілісність природних формул.

  • Інгредієнти у засобах Пелюсткової магії є фізіологічними для тіла, косметичні формули не порушують природну роботу нашого мікробіома шкіри та волосся, мають захисну та регенеруючу дію.

  • Доглядова косметика має бути їжею для нашого тіла. Крім природного складу засобів, ми подбали про те, щоб ця їжа була свіжою користувачеві. Кожен засіб виготовляється індивідуально для клієнта після його замовлення. Це кропітка робота, але в результаті досягається найбільша увага та високий рівень кінцевого продукту. Тому Пелюсткову магію не зустрінеш на вітринах.

  • Порожні засоби, які займають полиці у ванній кімнаті, – наше табу. Ми за свідоме споживання! Впевнені, переконалися особисто та втілили це у засобах, якісний мінімум робить неймовірний максимум!

  • Ми будемо для Вас корисні, якщо Ви у пошуках 100% натуральної косметики для догляду за тілом, обличчям та волоссям, яка працює не лише на враження, а й на перспективу.

Ми раді, що Ви відвідали наш сайт! Приєднуйтесь до Пелюсткової магії та відчуйте силу природної краси!
Вибирайте свій натуральний догляд за обличчям, тілом та волоссям, а Пелюсткова магія виготовить із любов'ю та теплом індивідуально для Вас!

bottom of page