93a7c619899d90146f79eef42983cf6948375d4b
top of page

Відлущувальна маска для обличчя «Троянда» з жожоба

Оновлено: 28 бер.
Цю відлущувальну маску для обличчя легко зробити із справжніх пелюсток троянд , глини Rhassoul і гідрозолю троянди . Ця відлущувальна маска для обличчя своїми руками ідеально підходить для сухої шкіри восени та взимку, виготовлена ​​з натуральних інгредієнтів, таких як борошно жожоба та олія гранатових кісточок , щоб заспокоїти та зволожити вашу шкіру.

Зі зміною пори року змінюються і наші потреби в догляді за шкірою. Щоб ваша шкіра виглядала якнайкраще в осінні та зимові місяці, ми рекомендуємо нашу відлущувальну маску для обличчя «Троянда» .


ВІДЛУЩУВАЛЬНА МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ТРОЯНДОЮ ТА ЖОЖОБА

Ця відлущувальна маска для обличчя виготовлена ​​з натуральних інгредієнтів, які ідеально підходять для чутливої ​​шкіри. Виготовлення власних засобів по догляду за шкірою дає вам змогу знати точні інгредієнти, які в них містяться, і те, що всі вони безпечні та натуральні, щоб заспокоїти вашу суху зимову шкіру.

Маска для обличчя для чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра потребує ніжного догляду, і ця маска ідеально підходить саме для цього. Натуральні компоненти цієї маски для обличчя з троянд допомагають заспокоїти шкіру, а також забезпечують ніжне відлущування.

Глина Rhassoul і борошно жожоба є достатньо ніжними для чутливої ​​шкіри та допомагають видалити мертві клітини шкіри та очищають пори, залишаючи шкіру м’якою та гладкою.

Трояндовий гідрозоль , пелюстки троянд і трояндовий порошок допомагають зменшити запалення та почервоніння. Олія гранатових кісточок багата антиоксидантами та має протизапальні властивості, що також може допомогти зменшити запалення та захистити шкіру від стресових факторів навколишнього середовища.
Про інгредієнти маски для обличчя з троянди

 • Глина Rhassoul : ця глина відома своєю здатністю поглинати забруднення та покращувати текстуру шкіри. Вона достатньо ніжна для чутливої ​​шкіри та ідеально підходить для використання в осінні та зимові місяці.

 • Гідрозоль троянди : ця квіткова вода є ніжним тоніком для шкіри. Вона допомагає заспокоїти шкіру, що робить його ідеальним для використання в масках для обличчя.

 • Пелюстки троянд або трояндовий порошок : троянди використовувалися для догляду за шкірою протягом століть. Вони відомі своїми заспокійливими та протизапальними властивостями, що робить їх ідеальними для чутливої ​​шкіри.

 • Олія гранатових кісточок : ця олія багата антиоксидантами та має протизапальні властивості, що робить її ідеальною для чутливої ​​шкіри. Це допомагає захистити шкіру від стресових факторів навколишнього середовища, а також може допомогти зменшити запалення.

 • Борошно жожоба (для відлущування) : борошно жожоба — це м’який ексфоліант, який допомагає видалити омертвілі клітини шкіри та закрити пори. Вона ідеально підходить для використання в відлущувальній масці для обличчя та достатньо ніжна для чутливої ​​шкіри.

 • Суміш ефірної олії для догляду за шкірою : суміш ефірної олії для догляду за шкірою Mountain Rose Herbs виготовляється з поєднання органічної олії лаванди , органічного ладану, органічної ефірної олії геліхрізуму та ефірних олій насіння моркви . Лаванда допомагає заспокоїти шкіру, ладан допомагає зменшити запалення, а чайне дерево допомагає тонізувати та відновити зовнішній вигляд шкіри.


Рецепт трав'яної маски для обличчя з троянди жожоба

Зберіть ці інгредієнти:

 1. Глина Рассул

 2. Троянда Гідрозоль

 3. Сирий мед

 4. Пелюстки троянд або трояндовий порошок

 5. Олія гранатових кісточок

 6. Борошно жожоба

 7. Суміш ефірної олії для догляду за шкірою

Інструкції:

Спочатку змішайте глину Rhassoul , сирий мед і гідрозоль троянд , щоб утворити пасту в маленькій мисці.

Потім додайте пелюстки троянд або трояндовий порошок і перемішайте, поки все добре не з’єднається.

Тепер додайте олію гранатових кісточок , борошно жожоба та суміш ефірних олій для догляду за шкірою . Перемішайте до повного поєднання.

Як використовувати цю відлущувальну маску для обличчя

Для використання змішайте 1-2 столові ложки маски з достатньою кількістю води до утворення пасти. Нанесіть маску на обличчя і залиште на 10-15 хвилин. Змийте теплою водою та нанесіть улюблений зволожуючий крем.

На додаток до використання маски для обличчя, ми також рекомендуємо використовувати ніжний миючий засіб і сильніший зволожуючий крем протягом осінніх і зимових місяців. Обов’язково пийте багато води і захищайте шкіру від холодного сухого повітря, одягаючи шарф і шапку.

Цієї осені та взимку спробуйте нашу трав’яну маску для обличчя з троянди жожоба для сяючої здорової шкіри.

РИТУАЛИ ДЛЯ СЕЗОННОГО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Ця маска ідеально підходить для чутливої ​​шкіри, забезпечуючи ніжне відлущування та зменшуючи запалення. Використовуйте один раз на тиждень протягом осінніх і зимових місяців для сяючої здорової шкіри.

Оскільки сезони змінюються, важливо відповідним чином скоригувати свій розпорядок догляду за шкірою. В осінньо-зимові місяці повітря стає сухішим і холоднішим, що може призвести до сухості та лущення шкіри. Щоб боротися з цим, ми рекомендуємо раз на тиждень використовувати нашу відлущувальну маску для обличчя «Троянда» з жожоба.


Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page