93a7c619899d90146f79eef42983cf6948375d4b
top of page

Світ без дзеркал

Оновлено: 28 бер.


Уявіть собі світ, де немає дзеркал. Я думаю, що це буде світ чудових жінок.

Як часто жінка дивиться на себе у дзеркало із задоволенням?

Ми знаємо, що не часто. Спочатку вона юна, і не розуміє своєї краси, потім вона стає старшою і прискіпливо приглядається, чи немає в неї перших зморшок. Потім вона неминуче помічає, як із кожним роком час забирає в неї молодість, свіжість. Вона дивиться на молодших дівчат і порівнює себе з ними. І якщо вважається, що кожні кілька хвилин чоловік думає про секс, то жінка кожні кілька хвилин думає, як вона виглядає.

Жінка, дивлячись у дзеркало, бачить там лише свої вади. Вона мріє побачити у відображенні красуню, ідеальний образ, якою є у неї в голові. Для того, щоб подивитися на себе із задоволенням, вона готова витрачати величезні сили, засоби, час, робити уколи краси та лягти під ніж пластичного хірурга. Але все це безглуздо, якщо вона звикла вишукувати недоліки та порівнювати себе з іншими. А вирішення цієї проблеми може бути таким простим та очевидним.


Краса, молодість, чарівність... Насправді шлях до цього не такий тернистий - дивіться на себе із задоволенням! Не допускайте думки, що ви не така, негарна, втомлена, зі зморшками тощо. Потрібно лише навчитися дивитися на себе з радістю та задоволенням. Торкати шкіру, наносити крем, робити масаж обличчя, концентруючись на моменті і відчуваючи, як це приємно, щоб усередині розливалося тепло, відчуття щастя та повноти. Насолоджуйтесь процесом тут і зараз!

Думайте про себе, викликаючи в собі почуття радості, почувайтеся прекрасною. Виробіть рефлекс у тілі: як тільки дивіться на себе в дзеркало – тільки приємні думки про себе, тільки гарне ставлення, лише радість та задоволення від того, яка ви зараз. Фіксуючись на недоліках, постійно дивлячись на себе в дзеркало, ви наближаєте своє старіння. Ви думаєте, що ці думки ніхто не почує, всі лише побачать ту, якою ви хочете здаватися - доглянуту жінку. Але це не так, оточуючі відчують ваше невдоволення собою.Уявіть собі світ, де немає дзеркал. Я думаю, що це буде світ чудових жінок!

У такому світі жінки будуть такими, якими захочуть. Інстаграмні канони краси не диктуватимуть їм, як виглядати, і не зможуть змусити почуватися нещасними через невідповідність ідеалу...

Одна нехитра дія - привчіть себе, дивлячись на своє відображення, викликати в тілі почуття радості та задоволення. І ви вразитеся змінам, які з вами відбудуться.
Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page