93a7c619899d90146f79eef42983cf6948375d4b
top of page

8 найкращих трав для природного догляду за шкірою

Оновлено: 28 бер.Наша шкіра є буквально нашою першою лінією захисту не лише від зовнішніх факторів, але й від речей, про які ми нечасто думаємо, наприклад, миючих засобів, які ми використовуємо для прання, хімікатів у плавальних басейнах і гідромасажних ваннах, а також щоденних руйнівних впливів забруднення повітря. Забруднювачі повітря шкодять шкірі різними способами ; вони можуть активувати клітинний метаболізм і запальні процеси, вони можуть викликати окислювальний стрес, який спричиняє пошкодження вільними радикалами та руйнує здоровий колаген тощо, що врешті-решт порушує баланс природного мікробіому шкіри. Коли цей мікробіом виходить з ладу, деякі люди відчувають чутливі прищі, висипання, кропив’янку та почервоніння. Інші борються з сухою шкірою, що свербить, і нерівним кольором обличчя. Цілий день кожен день наша шкіра діє як щит між нами та світом. Ось чому важливо надавати йому всю можливу підтримку.

Протягом тисячоліть люди зверталися до природи, щоб підтримувати здорову шкіру та/або вирішувати проблеми зі шкірою. Ці рослинні рослини, перевірені часом, довели, що є одними з наших найкращих союзників. Ви можете використовувати свіжі або сушені трави в чаях і настоянках для внутрішнього вживання або ви можете приготувати власні місцеві препарати для шкіри відповідно до ваших потреб. У багатьох випадках доступні ефірні олії або гідрозолі трав, які також можуть бути чудовим вибором і принести чудову побічну користь додавання потужних ароматичних якостей. Нижче наведено кілька улюблених трав для найкращого природного догляду за шкірою (і шкірою голови):

Календула ( Calendula officinalis

Квіти календули відомі своїми ніжними, живильними властивостями. Вони є чудовим доповненням до формул кондиціонування шкіри та шкіри голови та надають заспокійливі, зволожуючі властивості захисним кремам, бальзамам під підгузники та рецептам догляду за шкірою, які розроблені для нейтралізації подразнень, свербіння та сухості.

Ромашка ( Matricaria chamomilla

Використання ромашки в догляді за шкірою було задокументовано протягом тисячоліть. З давніх часів люди додавали цю ніжну квітку до складу засобів для догляду за шкірою та волоссям, особливо для заспокоєння незначного подразнення, почервоніння тощо. Це чудовий вибір для очищувальних засобів для вмивання та сироваток.

Сонячка ( Stellaria media )

Вважається, що куряниця є енергійним охолоджувачем і зволожувачем, а також є чудовим джерелом мінералів, що робить її ідеальною для миття шкіри та заспокійливих композицій, які сприяють м’якому, гладкому вигляду. Це особливо добре для полегшення загального дискомфорту шкіри.

Хвощ польовий ( Equisetum arvense

Хвощ має високий вміст кремнезему та колагену, тому він добре доставляє поживні речовини та стимулює кровообіг, що робить його чудовим вибором для всіх типів шкіри та особливо корисним для шкіри голови. Він очищає та заспокоює проблеми зі шкірою, спричинені випадковими запаленнями. Вміст мінералів у хвощі також корисний для зміцнення слабких нігтів, які, звичайно, зроблені з клітин шкіри.

Лаванда ( Lavandula angustifolia або Lavandula x intermedia

З давніх часів лаванда була однією з найулюбленіших трав для догляду за шкірою. Його часто можна знайти в милі, мазях, просоченнях та інших продуктах для догляду за шкірою, оскільки воно підтримує та освіжає шкіру, надаючи заспокійливий квітковий аромат. Це чудовий вибір для всіх типів шкіри та особливо хороший для очищення пор і заспокоєння окремих подразнень і запалень.

Лист кропиви дводомної ( Urtica dioica )

Листя кропиви має в’яжучу дію і містить кремнезем і мінерали, що робить їх корисними як для волосся, так і для шкіри. Чудовий вибір серед очищаючих засобів для вмивання та тоніків для обличчя для всіх типів шкіри, його в’яжучі властивості роблять його особливо хорошим вибором для сухої шкіри, зменшуючи почервоніння, збалансовуючи вироблення шкірного сала та підтримуючи здорову еластичність шкіри. Кропива також особливо корисна у складі засобів для догляду за волоссям, які стимулюють кровообіг шкіри голови та підтримують здоров’я волосяних фолікул. Це чудовий вибір для загального здоров’я волосся та заспокоєння випадкових подразнень шкіри голови. Кропива чудово підходить для всіх типів волосся і може допомогти підтримувати баланс шкірного сала, щоб волосся не ставало занадто сухим або жирним. 

М'ята перцева ( Mentha x piperita

Ментол і ментон є двома основними сполуками м’яти перцевої. Вони забезпечують освіжаючу, відновлюючу якість при додаванні до формул догляду за волоссям і шкірою. Добре підходить для всіх типів шкіри, природні очищаючі та охолоджуючі властивості перцевої м’яти особливо корисні для жирної шкіри та заспокоюють випадкові подразнення шкіри. У формулах догляду за волоссям перцева м’ята може стимулювати шкіру голови та посилювати кровообіг, відновлюючи здоров’я волосяних фолікулів, а також є чудовим вибором для вирішення проблем, пов’язаних із лупою або свербінням шкіри голови.

Розмарин ( Rosmarinus officinalis )

Розмарин вже давно досліджується щодо загального здоров’я та краси волосся та шкіри, і він є чудовим вибором для всіх типів волосся та шкіри. Його часто використовують у рецептах по догляду за шкірою, призначених для збалансування шкірного сала та заспокоєння подразнення та почервоніння. Відомо також, що він стимулює кровообіг у шкірі голови, що, у свою чергу, підтримує ріст і блиск волосся, може допомогти зменшити лупу та може полегшити стан шкіри голови.


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page