93a7c619899d90146f79eef42983cf6948375d4b
top of page

Обмін та повернення

Умови повернення товарів

Повернення товару

Умови повернення товарів, придбаних в інтернет магазині Пелюсткова магія
 

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» №1023-XII від 12.05.1991, косметичні засоби входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, які не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення уважно огляньте товар в присутності кур'єра, або представника служби доставки. Якщо товар не відповідає параметрам замовлення — поверніть замовлення кур'єру, або через службу доставки, не розкриваючи упаковку. В такому випадку ми обов'язково його замінимо. Претензії щодо зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в момент доставки. 
 
Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», клієнт (споживач) має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар: а) не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, б) через інші причини не може бути використаний за призначенням.

Товари, що не підлягають поверненню:

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України про захист прав споживачів» затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Окрім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів санітарної гігієни, в переліку представлений повний список непродовольчих товарів, які не повертаються». 

До них відносяться:

  • косметичні вироби;

  • товари в аерозольній упаковці;

та інші, не пов'язані з асортиментом інтернет магазину Maksham.

У зв'язку з цим, просимо вас відповідально оформлюйте замовлення, уважно перевіряйте найменування товарів, вагу, об'єм. Також переконайтесь будь-ласка, чоловічу, жіночу чи дитячу натуральну косметику ви обрали, щоб уникнути помилкового замовлення. У разі помилки з нашого боку, ми обов'язково замінимо товар на правильний, або повернемо кошти, згідно заяви від покупця протягом трьох календарних днів з моменту отримання замовлення.

У всіх інших випадках, товар належної якості, придбаний в інтернет магазині Пелюсткова магія поверненню або обміну не підлягає.

Обмін і повернення косметики

Ми гарантуємо якість товарів представлених на сайті. 

Компанія здійснює повернення та обмін усіх товарів, які прдставлені на сайті, відповідно до чинних вимог законодавства України. Перевіряйте товар при отриманні. Якщо він Вас не влаштовує по якимось критеріям, Ви маєте право відмовитись від нього. Підлягає обміну чи поверненню товар, який не був у використанні, має належний вигляд та не зірвані брендовані етикетки та бірки.

Повернення коштів відбувається протягом 48 годин після надходження товару до нас, та перевірки його належного вигляду.

Парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну.

bottom of page